Transport lotniczy
Wieloletnie doświadczenie w obsłudze przesyłek lotniczych pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom jaki stawia ten rodzaj transportu. Dzięki współpracy z agentami frachtowymi na całym świecie oraz wykorzystaniu do transportu sprawdzonych przewoźników lotniczych, oferujemy pełny zakres obsługi przesyłek wysyłanych drogą powietrzną. Gwarantujemy opiekę nad przesyłką od momentu odbioru u dostawcy do miejsca docelowego rozładunku, poprzez przygotowanie właściwych dokumentów przewozowych, wybranie odpowiedniego przewoźnika lotniczego jak również dokonanie odprawy celnej w eksporcie i imporcie. Transporty lotnicze realizujemy z każdego lotniska międzynarodowego, które przyjmuje towary i jest obsługiwane przez linie pasażerskie lub cargo. W kraju zapewniamy serwis na lotniskach takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław oraz Poznań.

W zależności od warunków handlowych oraz wielkości przesyłki jak również życzeń klienta, planujemy odpowiednie metody transportu,  uzyskując optymalizację kosztów i czasu tranzytu,  przy zapewnieniu równocześnie wysokiej gwarancji jakości usługi.
I tak dla przesyłek eksportowych może to  być transport realizowany z pominięciem  lotnisk krajowych z wykorzystaniem serwisu drogowego zaaranżowanego bezpośrednio od drzwi nadawcy, a następnie wysyłka już z głównego lotniska. Dla towarów importowanych  będzie to organizacja dostaw z europejskich lotnisk do finalnych magazynów w Polsce. Oferujemy także obsługę tranzytową dla przesyłek wysyłanych  przez nasz kraj do państw wspólnotowych UE oraz do pozostałych.

Oferujemy:
Pragniemy przypomnieć o przelicznikach stosowanych dla przesyłek lotniczych, które są istotne przy towarach przestrzennych, a mianowicie, że 1 m3 = 167 kg.